Tuvalet kağıdından, deterjana, kozmetik ürünlerden, atıştırmalıklara kadar birçok üründe çılgın indirimlerin yer aldığı 7 Mart BİM aktüel kataloğu, vatandaşların yüzünü güldürüyor. Ekonomik zorlukların yaşandığı bu dönemde, BİM her hafta olduğu gibi bu hafta da vatandaşların yanında yer alıyor.

Tuvalet Kağıdı 6, 8'li Paketlerde Büyük İndirimlerle

Emeklilere Müjde! İş Bankası Emekli Promosyonu Kampanyası Tutarları Açıklandı! Emeklilere Müjde! İş Bankası Emekli Promosyonu Kampanyası Tutarları Açıklandı!

Son dönemde en çok zamlanan ürünler arasında yer alan tuvalet kağıdı, 7 Mart BİM aktüel kataloğunda büyük indirimlerle yer alıyor. 8'li tuvalet kağıdının fiyatı yalnızca 26,50 TL iken 6'lı kağıt havlu fiyatı ise 28,50 TL. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan BİM, vatandaşların cebini düşünüyor.

Deterjan, Yumuşatıcı ve Bakım Ürünleri

8 kilogramlık Bingo marka toz deterjan fiyatı 139 TL. Vernel marka 1200 mililitrelik yumuşatıcı ise yalnızca 49,50 TL. Yüz bakım kremleri Newgen marka 32,50 TL iken yüz serumu çeşitleri sadece 42,50 TL. Ayrıca, Kalyon marka tırnak bakım ürünleri de yalnızca 39,50 TL. Şampuan ve saç kremi seti Elidor markasıyla 75 TL. Makyaj temizleme suyu 200 mililitre ve tonik fiyatı Loreal markasında 39,50 TL. Golden Rose marka maskara ise yalnızca 52,50 TL.

Atıştırmalıklar, Bulaşık Süngeri ve Mikrofiber Havlular

Ofçay Hazine siyah çayın 1 kilogram fiyatı 72,50 TL. Karışık kuruyemiş fiyatı yalnızca 37,50 TL. Banyo ve mutfak aktif köpük fiyatı 19,50 TL. Bulaşık süngeri fiyatı 9,50 TL. Mikrofiber mutfak havlusu fiyatı 26,50 TL. 75'li Finish marka bulaşık makinesi tableti ise yalnızca 239 TL.

7 Mart BİM aktüel katalog fırsatları arasında birçok üründe indirimli fiyatlar yer alıyor. Vatandaşlar, uygun fiyatlı kaliteli ürünleri BİM'in haftalık indirimlerinde bulabilirler. BİM, ekonomik koşulların zorluğuna rağmen, vatandaşların alım gücünü arttırmak için çözümler sunmaya devam ediyor.

Editör: Fikret İMAMOĞLU