A101 Mağazalarındaki İndirimleri Kaçırmayın: İnternetten Uygun Fiyatlı Ürünler Bulun! A101 Mağazalarındaki İndirimleri Kaçırmayın: İnternetten Uygun Fiyatlı Ürünler Bulun!

BİM marketler zinciri neredeyse her hafta indirimli aktüelli ürün listesini yayınlayarak vatandaşın hem yüzünü güldürüyor aynı zamanda da cebini rahatlatmayı başarıyor. Alınan bilgiler neticesinde yine bu hafta salı günü başlayacak olan aktüelli ürün listesinde Gıda ürünleri başta olmak üzere birçok ürün neredeyse yarı fiyatına bir marketler zincirinde raflarda yerini almaya başladı ve işte detaylar haberimizde...

Bim Marketlerde Şok İndirim

Alınan bilgiler neticesinde BİM marketler zincirinde bu hafta gıda fiyatlarında %25 oranında bir indirim uygulanırken bunun ile birlikte yine temizlik ürünlerinde de %15 oranında indirim vatandaş ile buluşuyor. Ayrıca alınan bilgiler neticesinde BİM marketler zincirinde Salı günü başlayacak olan aktüelli ürün listesindeki indirim şoku 2 gün boyunca devam edecek. Gıda ürünleri ve temizlik ürünleri dışında BİM marketler zincirinde bu hafta teknoloji aletlerinde de yine %35 oranında bir indirim vatandaşlar ile buluşmaya hazırlanıyor.