A101 Mağazalarındaki İndirimleri Kaçırmayın: İnternetten Uygun Fiyatlı Ürünler Bulun! A101 Mağazalarındaki İndirimleri Kaçırmayın: İnternetten Uygun Fiyatlı Ürünler Bulun!

BİM market indirimli aktüelli ürün listesini açıklayarak hangi ürünlerin indirimde olduğunu resmen duyurdu. BİM marketler zincirinden alınan bilgiler neticesinde bu hafta birçok üründe indirim uygulanmak ile birlikte özellikle gıda ürünlerinde yüzde 35 oranında indirim uygulanıyor. Vatandaşı en çok mest eden indirim haberi ise kozmetikte yapıldı. BİM marketler zincirinden alınan bilgiler neticesinde bu hafta yine gıda ürünleri dışında özellikle kozmetik ürünlerindeki yüzde 20 indirim dikkatlerden kaçmaz iken seçili ürünlerde yine kozmetik ürünlerinde yüzde 30 oranında indirim uygulanıyor.

Bim Market İndirim Üstüne İndirim Yaptı

Neredeyse her hafta yaptığı kampanyalı haberler ile vatandaşın hem yüzünü güldüren Bim Marketler Zinciri aynı zamanda indirimli ürünler ile de cebini rahatlatmaya devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde Bu hafta BİM marketler zincirinde özellikle gıda ürünleri dışında temizlik ürünleri ve banyo ürünlerinde de büyük indirim uygulanacak. Yine seçili Kozmetik ürünlerinde ise yüzde 30 oranında BİM marketler zincirinde indirim meydana gelirken alınan bilgiler neticesinde gıda ürünlerinde ise bu hafta seçili ürünlerde yüzde 15 oranında bir indirim vatandaşlar ile buluşacak. İndirimin ise hafta sonuna kadar devam edeceğine dair açıklamalar yapıldı.

Editör: Fikret İMAMOĞLU