BİM marketler zincirinden alınan bilgiler neticesinde Haftalık olarak aktüelli ürün listesi belli oldu. Bunun ile birlikte bu hafta BİM marketler zincirinde hangi ürünlerin indirimde olduğu merak söz konusu olurken sonunda beklenen aktüel listesi açıklandı. Neredeyse her hafta yaptığı kampanya haberi ile vatandaşın yüzünü güldüren BİM marketler zincirinde alınan bilgiler neticesinde bu hafta seçili gıda ürünlerini de %50 oranında indirim uygulanacak.

Bim Market İndirimden İndirime Koştu

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin Sayısı Artıyor! İndirimli Ürünler Vatandaş İle Buluşacak Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin Sayısı Artıyor! İndirimli Ürünler Vatandaş İle Buluşacak

Neredeyse her hafta indirim yaparak vatandaşın hem yüzünü güldüren hem de cebini rahatlatan Bim Marketler Zinciri yine aktüelli ürün listesi açıkladı. Yapılan açıklamaları göre BİM marketler zincirinde bu hafta seçili gıda ürünlerinde yüzde 50 oranında indirim uygulanırken bunun ile birlikte aynı şekilde gıda ürünlerinde de yüzde 25 oranında bir indirim uygulanacak.