İhtiyaç Sahibi Ailelere Yönelik Çocuk Para Desteği 2023 Yılında Artıyor İhtiyaç Sahibi Ailelere Yönelik Çocuk Para Desteği 2023 Yılında Artıyor
Bankalar emekli projelerinde promosyon miktarını arttırarak vatandaşları kendi bankalarına çekmeye devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde her ne kadar emekli promosyonlarına dair detaylar belli olsa da bunun ile birlikte kimi bankalar promosyon miktarını arttırıyor. Promosyon miktarından ziyade vatandaşlar ise 3 yıl taahhüt sözü ile emekli maaşlarını hangi bankaya taşıyacaklarını araştırırken bankaların verdikleri promosyon miktarını da araştırıyor. Emekli maaşını 3 yıl taahhüt sözüyle başka bankaya Taşıyan emekli vatandaşlar ise promosyonu 2 hafta içinde alabilecek.

Bankalar Emekli Projelerinde Sona Yaklaştı

Alınan bilgiler neticesinde emekli maaşlarına yönelik projeler devam ederken bankalarda adeta birbirleri ile yarışır hale geldi. Emekli maaşına istediği bankaya taşıyan emekli vatandaşlar 2 hafta içinde kendi bankası'ndan promosyon ödemesi alabilecek. Bunun ile birlikte vatandaşlar promosyonları bankalara taşımak dışında son tarihi de araştırıyor. Alınan bilgiler neticesinde 30 Eylül tarihine kadar emekli vatandaşlar istedikleri bankalara emekli maaşlarını götürerek promosyon alma hakkını elde edebilecek. Bunun ile birlikte emekli maaşına taşıdığı bankadan 2 hafta içerisinde ise ödeme alma hakkına sahip olacak.