PTT Kredisi ile Kefilsiz ve Şartsız Kredi Almanın Yolu: Başvuru ve Şartlar PTT Kredisi ile Kefilsiz ve Şartsız Kredi Almanın Yolu: Başvuru ve Şartlar

Kasım ayına giriş yapılmasının ardından vatandaşların gözleri Aralık ayına çevrildi. Asgari Ücrete çalışan vatandaşlar net ücretin Ocak 2023 yılında ne kadar uygulanacağını araştırırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise geçtiğimiz günlerde hiç bir vatandaşın enflasyon altında ezilmeyeceğinin bir kere daha altını çizdi.
 

Asgari Ücrette Enflasyon Vurgusu Devam Ediyor
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde gazetecilerin merak ettiği soruları yanıtladı. Gündeme dair soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan asgari ücret hakkında da konuştu. Bir defa daha Enflasyon vurgusu yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2023 senesinde hiç bir vatandaşın enflasyon altında ezilmeyeceğini söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan bu açıklamanın ardından gözler her ne kadar asgari ücrete cevrilse de alınan bilgiler neticesinde asgari ücret tespit komisyonunun Aralık ayında toplanacağı da belli oldu. Asgari ücrete çalışan vatandaşların gözleri ise bu açıklamanın ardından Aralık ayına çevrildi.