Kasım ayına giriş yapılmasının ardından vatandaşların gözleri Aralık ayına çevrildi. Asgari Ücrete çalışan vatandaşlar net ücretin Ocak 2023 yılında ne kadar uygulanacağını araştırırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise geçtiğimiz günlerde hiç bir vatandaşın enflasyon altında ezilmeyeceğinin bir kere daha altını çizdi.
 

Akbank'tan Hemen Başvur, 20.000 TL'ye Kadar Faizsiz Nakit Avans ve Kredi Kazan! Akbank'tan Hemen Başvur, 20.000 TL'ye Kadar Faizsiz Nakit Avans ve Kredi Kazan!

Asgari Ücrette Enflasyon Vurgusu Devam Ediyor
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde gazetecilerin merak ettiği soruları yanıtladı. Gündeme dair soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan asgari ücret hakkında da konuştu. Bir defa daha Enflasyon vurgusu yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2023 senesinde hiç bir vatandaşın enflasyon altında ezilmeyeceğini söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan bu açıklamanın ardından gözler her ne kadar asgari ücrete cevrilse de alınan bilgiler neticesinde asgari ücret tespit komisyonunun Aralık ayında toplanacağı da belli oldu. Asgari ücrete çalışan vatandaşların gözleri ise bu açıklamanın ardından Aralık ayına çevrildi.