Kasım ayına giriş yapılmasının ardından alınan bilgiler neticesinde asgari ücret hakkında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hiçbir vatandaşın enflasyon altında ezilmeyeceğinin altını çizerek özellikle buna dair çalışmaların devam ettiğini ifade etti ve 2023 yılında asgari ücretin iyi bir şekilde vatandaşa sunulacağını da ifade etti.

PTT Kredisi ile Kefilsiz ve Şartsız Kredi Almanın Yolu: Başvuru ve Şartlar PTT Kredisi ile Kefilsiz ve Şartsız Kredi Almanın Yolu: Başvuru ve Şartlar

Asgari Ücrette Net Mesaj

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan asgari ücrete dair merak edilen soruları yanıtlarken aynı zamanda enflasyona dair de mesaj vererek hiçbir vatandaşın 2023 yılında enflasyon altında ezilmeyeceğinin bir kere daha altını çizdi. Bunun ile birlikte Asgari ücretli olarak çalışan vatandaşlar ise 2023 Ocak ayında Asgari ücretin ne kadar olacağını her ne kadar merak etse de bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı henüz yapılmadı. Asgari ücrete dair çalışmaların devam ettiğine yönelik açıklama ise yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan geldi.