Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan savaşın ardından özellikle benzin ve motorin fiyatları artarken bunun ile birlikte araç sahiplerini ilgilendiren bir haber daha gündeme geldi. Alınan bilgiler neticesinde kış lastik fiyatlarının belli olması ile birlikte araç sahipleri adeta isyan etti. Bunun ile birlikte kimi vatandaşlar ise bunun fırsatçılık olduğunu söyledi.
 

Adana'da Su Faturaları İki Ay Boyunca Yarı Fiyatına! Adana'da Su Faturaları İki Ay Boyunca Yarı Fiyatına!

Kış Lastik Fiyatları Adeta Zirveyi Gördü

Alınan bilgiler neticesinde bu sene kış lastiklerine  de zam üstüne zam yapıldı. En son benzin ve motorin fiyatlarının artması ile birlikte bu defa araç sahipleri kış lastik fiyatlarına adeta isyan etti. Peki ama bu sene kış lastiklerine yüzde kaç oranında zan yapıldı? Kış lastikleri bu sene ne kadar olacak? Kış lastiklerinin fiyatı işte haberimizde..
Benzin ve Motorin fiyatlarının artması ile birlikte alınan bilgiler neticesinde kışlık lastik fiyatları ise alınan bilgiler neticesinde 4 bin 500 TL ye kadar çıktı. Bunun ile birlikte kimi araç sahipleri ise fiyatların özellikle ocak ayında daha da artacağını ifade etti. Gözler ise şimdi güncel lastik fiyatlarına çevrildi..