ING Bank, 2023 Yılına Damga Vuracak 0 Faizli Kredi Kampanyasıyla Müşterilerini Şaşırtıyor! ING Bank, 2023 Yılına Damga Vuracak 0 Faizli Kredi Kampanyasıyla Müşterilerini Şaşırtıyor!

Ekim ayında büyük hareketlilik yaşayan altın fiyatları alınan bilgiler neticesinde Kasım ayında %1'lik bir oranda yükseliş yaşadı. Alınan bilgiler net sitesinde Altına yatırım yapan vatandaşlar altının hangi seyirde ilerleyeceğini merak ederken uzman ekonomistler ise Altın fiyatlarının 2023 Ocak ayında normal seviyeye döneceğini açıkladı. Böylelikle altının yeni güne nasıl başladığı da şimdiden merak söz konusu olurken güncel altın fiyatları da belli oldu.

Altında Yeni Hareketlilik Sürüyor 

Ekim ayında özellikle en düşük seviyesine kadar ilerleyen Altın fiyatlarının Şimdi ise%1'lik bir oranda yükseliş kaydettiği açıklandı. Bunun ile birlikte gram altın ve çeyrek altın fiyatında da bir Yükseliş meydana gelirken alınan bilgiler neticesinde özellikle en son bin liranın altına kadar inen gram altın fiyatı şimdi ise 970 TL'den raflarda yerini aldı. Ayrıca alınan bilgiler neticesinde aynı şekilde çeyrek altın fiyatında da bir yükselme meydana geldi Şimdi ise gözler bu haftanın kur hareketliliğine çevrildi.