Özellikle Ekim ayında Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilikten dolayı gram altın fiyatındaki % 4'lük oranındaki bir düşüş altına yatırım yapan vatandaşları harekete geçirdi. Altın fiyatlarının düşüşe geçmesinin ardından kimi vatandaşlar Altın fiyatlarının İlerleyen dönemlerde ne kadar olacağını merak ile beklerken uzman ekonomistler ise Altın fiyatlarının Kasım ve Aralık ayında normal seviyeye düşeceğine dair açıklamalarda bulundu.

Sosyal Konut Projesinde İlk Kuralar Çekildi! Kuraların Ne Zaman Son Bulacağı da Belli Oldu Sosyal Konut Projesinde İlk Kuralar Çekildi! Kuraların Ne Zaman Son Bulacağı da Belli Oldu

Altın Fiyatlarında Gerileme..

Altın fiyatlarında gerileme yaşanırken alınan bilgiler neticesinde cumhuriyet altın fiyatındaki gerileme dikkatlerden kaçmadı. Bunun dışında ons altının gram fiyatında da düşüş meydana gelirken uzman ekonomistler altın fiyatları hakkında açıklamalarda bulunarak gram altının Mayıs ve Haziran ayında olduğu gibi tekrardan 1000 TL'nin üzerine çıkacağını aynı şekilde çeyrek altın fiyatının ise ₺1.700 TL civarında olacağına yönelik açıklamalarda bulundu. Fakat altın kurunda yaşanan hareketlilikten dolayı gram altın fiyatı 950 TL civarında vatandaş ile buluşurken yine aynı şekilde çeyrek altın fiyatı da 1.500 TL'den raflarda yerini aldı.