Altın fiyatlarında özellikle Ekim ayında hareketlilik yaşanırken bunun ile birlikte yine Kasım ayında da Altın fiyatlarının hangi yönde ilerleyeceği merak söz konusu olur iken alınan bilgiler neticesinde uzman ekonomistler altın fiyatının Kasım ayının son haftasına doğru yükseleceğini yönelik açıklamalarda bulundu.

Akaryakıt Fiyatlarında Dev İndirim Geliyor: 14 Mart 2023 Güncel Fiyatlar! Akaryakıt Fiyatlarında Dev İndirim Geliyor: 14 Mart 2023 Güncel Fiyatlar!

Altın Fiyatlarında Son Durum..

Altın fiyatlarının düşüş göstermesi ile birlikte uzman ekonomistler ise özellikle kayısı ayının son haftasında Altın fiyatlarının eski seyirde devam edeceğini bildirerek gram altın ve çeyrek altın fiyatının eski fiyat devrimine döneceğini ifade etti. 1500 TL'den satıcıyla buluşan çeyrek altın fiyatı %4 oranında bir azalış ile karşı karşıya kalırken bunun ile birlikte ons altın fiyatının gram fiyatında da bir düşüş meydana geldi. Aynı şekilde Cumhuriyet altın fiyatı da düşerken tam altın fiyatı ve gram altın fiyatında da hareketlilik sürüyor..