Akbank, acil para ihtiyacı olanlara müjdeli bir haber verdi. Banka müşterileri için yeni bir kampanya başlatarak vatandaşlara yeni kredi çekme imkanı sağlıyor. Kampanya kapsamında nakit avansı ve kredi faizsiz bir şekilde alma fırsatı sunulacak.

NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ?

Akbank'ın yeni kampanyasından faydalanmak isteyenler, 31 Mart'a kadar başvurularını gerçekleştirebilirler. Kampanya sadece banka müşterilerine özel olduğundan, Akbank müşterisi olmayanlar öncelikle bankaya başvuru yaparak müşteri olmalıdırlar. Başvuru için mobil uygulama üzerinden hızlıca başvuru yapılabileceği gibi, ayrıca banka şubeleri de ziyaret edilebilir.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ?

Başvuru işlemleri de oldukça kolay ve hızlıdır. Banka müşterileri mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunu yapabilirler. Kredi kartı ve belge işlemleri kurye ile yapılabileceğinden, şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusu gerçekleştirilebilir.

FAİZ ORANI VE GERİ ÖDEME KOŞULLARI

Kampanya kapsamında vatandaşlar, 10.000 TL nakit avans ve 10.000 TL kredi olmak üzere toplamda 20.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirler. Kredinin vade süresi 12 ay olarak belirlenmiştir. En az 1000 TL, en fazla 10.000 TL kredi çekilebilir. Kredi geri ödeme koşulları da oldukça uygun. Aylık 833 TL taksitle ödeme yaparak 12 ay içinde 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank'tan Kaçırılmaması Gereken Kredi Fırsatı! Nakit Sıkıntısı Yaşayanlara 6 Ay Erteleme İmkanı! Vakıfbank'tan Kaçırılmaması Gereken Kredi Fırsatı! Nakit Sıkıntısı Yaşayanlara 6 Ay Erteleme İmkanı!

SONUÇ

Akbank'ın yeni kampanyası sayesinde acil para ihtiyacı olan vatandaşlar rahat bir nefes alabilirler. Hem nakit avansı hem de krediyi faizsiz bir şekilde alma fırsatı sunan bu kampanyadan yararlanmak için hemen Akbank müşterisi olabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Editör: Doğuş BİÇER