Akbank artık şubeye gitmeden Akbank'ta olan vatandaşların mobil bankacılık üzerinden kredi kartı başvurusu yapabileceğine dikkat çekerek bu ayrıcalığın sadece Akbank'ta olan müşterilere taşındığını da söyledi. Yaptığı kampanyalar ile sürekli gündeme gelen Akbank alınan bilgiler neticesinde yine kredi kartına yönelik açıklamalarda bulunarak gündeme geldi. Akbank'tan alınan bilgiler neticesinde Akbank'ta olan müşterilerin artık mobil bankacılıktan yani şubeye gitmeden kredi kartına başvuru yapabileceğine dair bilgi paylaşımı yapan Akbank bunun ile birlikte telefon aracılığı ile de kredi kartı başvurusunda bulunulabileceğine dikkat çekti.

Altın Fiyatları Yok Artık Dedirtti! Gram Altın İki Katına mi Çıkıyor? Altın Fiyatları Yok Artık Dedirtti! Gram Altın İki Katına mi Çıkıyor?

Akbank'tan Kredi Kartı Başvurusu

Asgari ücretli olarak çalışan vatandaşların da kredi kartı başvurusunda bulunabileceğini söyleyen Akbank özellikle elde edilen gelire göre kredi kartı verdiklerini söyleyerek akbank'lı olan müşterilerin kolaylık ile şubeye gelmeden telefon aracılığı ile ya da mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusunda bulunabileceğini söyledi. Asgari ücretli olarak çalışan vatandaşların belli bir limit aralığında kredi kartı sahibi olabileceğine dikkat çeken Akbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçip kredi kartı başvurusunda da bulunulabileceğini ifade etti.