Nisan Ayında Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Geçiyor: YÖK Başkanı Erol Özvar Açıkladı! Nisan Ayında Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Geçiyor: YÖK Başkanı Erol Özvar Açıkladı!
Akbank sadece akbank'lı müşterilerin yararlanabileceği nakit kredi hakkında açıklamalarda bulunarak bunun ile birlikte bu krediden sadece akbanklı Müşterilerin yararlanabileceğini de söyledi. Ile birlikte vatandaşlar ise nakit kredi ihtiyacından yararlanmak için nelerin yapılabileceğini araştırırken alınan bilgiler neticesinde Akbank öncelikli olarak bu kişilerin Akbank'ta olması gerektiğine vurgu yaptı. Yani Akbank kartı olan müşteriler nakit kredi ihtiyacından faydalanmak ile birlikte özellikle bu başvuru için bankalara gitmesine de gerek kalmayacak. Akbank mobil olan müşteriler alınan bilgiler neticesinde internet aracılığı ile nakit kredi başvurusunu kolaylık ile yapabilecek.

Akbank Müjdeyi Verdi

Akbank akbank'lı olan müşterilerin nakit kredi ihtiyacından yararlanabileceğini dile getirerek bu noktada kredi notunun da önemli olduğunu ifade etti. Yani kredi notu düşük olan kişilerin nakit kredi ihtiyacından yararlanamayacağına vurgu yapan Akbank özellikle kredi notu yüksek olan ve akbanklı olan müşterilerin şubeye gelerek ya da internet aracılığı ile nakit kredi ihtiyacından yararlanabileceğine dair açıklamalarda bulundu.
Editör: TE Bilisim