Yasak Elma Dizisi Öyle Bir Fırsat Yakaladı ki.. Dizide Neler Oluyor? Yasak Elma Dizisi Finale mi Yaklaştı Yasak Elma Dizisi Öyle Bir Fırsat Yakaladı ki.. Dizide Neler Oluyor? Yasak Elma Dizisi Finale mi Yaklaştı
Ah Nerede dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alamasa da bir müddet yoluna devam eden bir proje oldu. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde yaz sezonu için 1975 yılında çekilen Türk filmi Ah nerede dizi haline getirildi. Ah Nerede dizisinin başrollerinde yer alan Nil Keser ve Oktay Çubuk ise ekran başındaki izleyiciler tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Ikilinin iyi bir performans sergilemediğini dile getiren ekran başındaki izleyiciler dizinin konusunu da ilerleyen zamanlarda eleştirmeye başladı. Bunun ile birlikte kanal ve yapım ekibe Ah Nerede dizisinin final yapacağını adeta duyurdu.

Ah Nerede Dizisi Veda Etti

Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Ah Nerede isimli dizi reytinglerde başarısız olunca bugün itibarı ile final kararı alarak ekranlara veda etti. Ayrıca özellikle oyuncu kadrosu ile sık sık eleştirilerin odağı olan Ah Nerede dizisinin final yapmasının ardından dizinin kemik izleyici kadrosu ise duygusal anlar yaşadıklarını sosyal medya hesabından belirtti. Kim izleyiciler ise dizinin final yapması ile birlikte Nil Keser ve Oktay Çubuk ikilisinin hangi projede yer alacağını merak ile beklediklerini ifade etti.
Editör: TE Bilisim