A101 marketler zinciri neredeyse her hafta aktüelli ürün listesi ile gündeme gelirken alınan bilgiler neticesinde bu haftada birçok üründe indirim yaptığını açıkladı. Katalogda temel ihtiyaç ürünleri, Stanley termos, teknolojik aletler ve çekme karavan fiyat listesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken alınan bilgiler neticesinde bu ürünlerde indirim uygulanmaya devam ediyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde Büyük İndirim! Resmen Tarihi Belli Oldu! Poşetini Alan Koştu Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde Büyük İndirim! Resmen Tarihi Belli Oldu! Poşetini Alan Koştu

Toshiba 65" Ultra HD Android Televizyon fiyatı: 10.699 TLToshiba 50" 4K Android Televizyon  fiyatı: 6.599 TLToshiba 42" Full HD Smart Televizyon  fiyatı: 5.199 TLElton 32" Uydu Alıcılı Android Televizyon  fiyatı: 2.399 TLRealme C25Y 4/128 GB Cep Telefonu fiyatı: 4.399 TL olarak raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Neredeyse her hafta perşembe günü indirimli ürün listesi ile gündeme gelen A101 marketler zinciri yine bu hafta aktüelli ürün listesi ile adeta diğer marketlere sollayarak vatandaşın hem yüzünü güldürdü aynı zamanda da cebini rahatlatmayı başardı. Alınan bilgiler neticesinde bu ürünler dışında daha birçok ürün A101 marketten zincirinde indirimli olarak raflarda yerini alıyor.